Fatih Terim reklam yıldızı oldu!

Fatih Terim reklam yıldızı oldu!.8646
  • Giriş : 19.03.2009 / 17:18:00

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, milli futbolcular Servet Çetin, Mehmet Topal ve Mehmet Yıldız'la birlikte, bir reklam filminde rol aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Turkcell'in, ana sponsoru olduğu milli takımın İspanya ile 28 Mart'ta Madrid'de ve 1 Nisan'da İstanbul'da yapacağı kritik karşılaşmalar öncesinde, taraftar ve milli takıma destek vermek için hazırladığı reklam filminde, Fatih Terim'in, milli futbolcular Mehmet Topal, Servet Çetin ve Mehmet Yıldız ile birlikte rol aldığı bildirildi.

Filmde, iyi bir takım olmanın birlik ve beraberlikten geçtiği ve tüm Türkiye'nin milli takımla nasıl bütünleştiğinin anlatıldığı ve reklam filminin ''Dünya büyükse biz de büyüğüz!'' sözleriyle sona erdiği ifade edildi. Reklam filmi, önümüzdeki hafta yayınlanacak.

Bu arada, İspanya-Türkiye maçları sırasında ''ZAFER'' yazıp ''4515''e göndererek ''Goller Cepte'' abonesi olan tüm Turkcell abonelerinin, milli takımın İspanya maçlarının gollerini 10 SMS-20 kontör karşılığında maç anında cep telefonlarından izleyebilecekleri bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*