Fatih Terim rol mu kesiyor?

Fatih Terim rol mu kesiyor?.8646
  • Giriş : 04.04.2009 / 14:21:00

Zeki Alasya’nın, “Hoca rol yapıyor” iddiasını diğer tiyatro oyuncuları ne dedi? Yoksa Terim gerçeği mi oynuyor?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

A Milli Takımı'nın iki maçta da İspanya'ya yenilmesi ve Teknik Direktör Fatih Terim'in karşılaşmanın son bölümündeki hal ve hareketleri, sanat dünyasından farklı bir tepki aldı.

Kanal a'da yayınlanan “Sporvizyon” programına katılan ünlü yönetmen ve tiyatrocu Zeki Alasya, Fatih Terim'le ilgili ilginç açıklamalarda bulunurken, sanat dünyasından da birçok isim kendisine destek verdi.

HALİT AKÇATEPE: Fatih Terim'in sahaya çıkarken kamera aradığını ben gördüm. Zeki Alaysa çok doğru tespit etmiş, ağzına sağlık. Ama Fatih Terim bunu yeni yapmıyor ki. Bu onun bir özelliği.

ZEKİ ALASYA: Bu manzaraya üzülüyorum. Bu bir satış meselesidir. Eğer o satışıyla kendisini kabul ettiriyorsa ve amiyane bir tabirle yutturuyorsa, hiç kimseye sözüm yok. Demek ki iyi oyuncu.

ABDULLAH ŞAHİN: Evet. Terim iyi bir aktör, ben de katılıyorum. Hangi kameranın kendisini çektiğini takip edemiyordur ama iyi bir oyuncu. Belki de yaptığı işin gereğinin bu olduğuna inanıyordur.

YAVUZ SEÇKİN: Fatih Terim'in o yönde bir uğraşı olduğunu zannetmiyorum. Stüdyoda bile kamerayı zor takip ediyoruz, koca sahada hangi kameranın kendisini takip ettiğini nasıl kovalasın.

GENCAY GÜRÜN: Çok maç seyretmem ama milli maç olunca bakıyorum. Fatih Hoca'nın rol yapma kaygısı taşıyacağını hiç zannetmiyorum. O görevdeki bir insan, 'Beni şöyle çeksinler' diye düşünemez

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*