Fatih Terim Trabzon'a gidiyor!

Fatih Terim Trabzon'a gidiyor!.8646
  • Giriş : 06.03.2009 / 09:58:00

Milli Takımlar teknik direktörü Fatih Terim, Trabzon'a gitme kararı aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fildişi ile oynanan özel maça zirve ortağı Trabzonspor´dan sadece 1 oyuncu alarak camianın tepkisini çeken Fatih Terim, Konyaspor sınavında Avni Aker´de olacak.

Gökhan Ünal gitmişti

Trabzonspor'un performansıyla en çok alkış aldığı dönemlerdi ve A Milli Takımımız da Fildişi ile özel bir maç yapacaktı. Bordo-Mavililer'in beklentisi çok sayıda oyuncunun A Milli Takım kadrosuna çağrılmasıydı. Ancak beklenen olmadı ve sadece Gökhan Ünal, kampa davet edildi. Bu durum da Trabzonspor cephesinde büyük tepkiye yol açtı. Yönetim o günlerde açıklama üzerine açıklama yaptı, “Trabzonspor'un bu kadar formda olduğu bir dönemde sadece 1 oyuncumuzun seçilmesini yadırgıyor, seçilme kriterlerini merak ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Merakla bekleniyor

Karadeniz temsilcisinin hedefindeki ismin özellikle A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim olduğu da bu süreçte spor kamuoyunda dikkatlerden kaçmadı. Ve dün Trabzonspor resmi internet sitesinde tam da bu konularla ilgili olarak çarpıcı bir açıklama yer aldı. Trabzonspor Kulübü, deneyimli çalıştırıcı Fatih Terim'in Konyaspor ile cumartesi günü oynanacak olan zorlu Süper Lig sınavını Avni Aker'de canlı olarak izleyeceğini duyurdu. Bordo-Mavili yönetim ile A Milli Takım hocası Fatih Terim arasındaki karşılaşmanın ne şekilde cereyan edeceği ve tribünlerin tepkisi merakla bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*