Fatih Terim yarın taburcu oluyor

Fatih Terim yarın taburcu oluyor.9384
  • Giriş : 25.05.2009 / 18:18:00
  • Güncelleme : 25.05.2009 / 18:25:12

Bodrum'da teknesinde geçirdiği kazada sağ el orta parmağının bir bölümü kopan ve İstanbul'da geçirdiği ameliyatla kopan parça yerine dikilen Fatih Terim yarın tedavi gördüğü hastaneden taburcu olacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

18 Mayıs Pazartesi günü Kadıköy Acıbadem Hastanesi'nde ameliyat olan ve 7 gündür hastanede tedavisi süren Terim'in yarın hastaneden taburcu olacağı bildirildi. Yarın taburcu olacak Fatih Terim'i yoğun bir mesai bekliyor. 2010 Dünya Kupası'na katılma şansını oldukça zora sokan A Milli Futbol Takımı, 5 Eylül'de sahasında Estonya ve 9 Eylül'de deplasmanda oynayacağı İspanya maçlarına Azerbaycan ve Fransa ile oynacağı özel karşılaşmalarla hazırlanacak. Ay yıldızlılar 2 Haziran Salı günü Kayseri Kadir Has Stadyumu'nda Azerbaycan ile karşılaşacak. Milliler 5 Haziran'da ise Lyon Stade Gerland'da Fransa ile karşı karşıya gelecek.

A Milli Takım'ın Azerbaycan ve Fransa maçı aday kadrosu 29 Mayıs Cuma günü açıklanacak. Milli Takım'ı Azerbaycan ve Fransa maçlarına yeni ameliyat olan Fatih Terim'in mi yoksa yardımcılarının hazırlayacağı ise merak konusu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*