Fatih Terim'den sürpriz yorum!

Fatih Terim'den sürpriz yorum!.8646
  • Giriş : 07.03.2009 / 20:54:00

Fatih Terim, Trabzonspor - Konyaspor karşılaşmasını değerlendirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Trabzonspor ile Konyaspor arasındaki karşılaşmayı izleyen Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, maçın ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Terim, daha önce Trabzon'a gelmediği yönünde eleştirilere ilişkin bir soru üzerine, ''İmkan dahilinde her tarafa gitmeye çalışıyorum. Trabzon da benim aşağı yukarı her zaman geldiğim bir yer. Yine gelirim. Her tarafa gitmek de çok kolay olmuyor'' dedi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, yönetim kurulu ve teknik heyet tarafından sıcak karşılandığını ve mutlu olduğunu ifade eden Terim, gezdiği Trabzonspor Kulübü Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nin de güzel bir durum aldığını kaydetti.

Terim, ziyaretinin ardından bir de lig maçı izlediğini kaydederek, ''Olabilir herşey. Trabzonspor bayağı bir gol kaçırdı. Konyaspor da kaçırdı. Sonuçta bir lig maçı. Biri kazanacak diğeri kaybedecek'' diye konuştu.

Trabzonspor'un sahasında yitirmesini sürpriz olarak değerlendiren Terim, sözlerini şöyle tamamladı:

''Geçen hafta Denizli'ye de kaybedilmişti. Oyuna bakıldığında çok da beklenti Trabzonspor'un kaybedeceği şekilde değildi. Konyaspor, iyi direndi ve kontraataklar yaptı. Trabzonspor'da çok pozisyon yakaladı ancak bunları değerlendirmedi. Neticede böyle bir skor oldu.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*