Fatih Terim'e sürpriz talip

Fatih Terim'e sürpriz talip.9524
  • Giriş : 30.10.2007 / 09:44:00

Flores'i gönderen İspanyol kulübü, Mourinho, Del Bosque ve Fatih Terim'i gündemine aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kulüp yetkilileri, bir Türk teknik adamla ilgilendiklerini doğruladı.

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'e, Fulham'dan sonra Valencia'nın da talip olduğu belirtildi. Sanchez Flores'i görevden alan İspanyol kulübünün, Chelsea'den ayrılan Mourinho ve Beşiktaş'ın eski teknik patronu Vicente del Bosque ile birlikte Fatih Terim'i de düşündüğü iddia edildi.

Valencia'da yayınlanan Sport gazetesi, Valencia Başkanı Juan Soler'in elinde bu üç hocanın isimlerinin bulunduğunu yazdı. Haberde, Fatih Terim'in adının geçen sezon Flores'ten önce gündeme geldiği ve Soler'in Türk hocayı çok beğendiğine dikkat çekildi.

Spor gazetesi, Valencia'nın başına geçecek diğer iki adayın takım çalıştırmamasının, Fatih Terim için dezavantaj olacağını ifade etti. Şampiyonlar Ligi'nde de mücadele eden Valencia'nın acilen teknik direktör bulması gerektiğinin altını çizen gazete, "Valencia'nın beklemeye tahammülü yok" yorumunu yaptı.

Valencia Kulübü de, adaylar içinde bir Türk teknik adamın adının geçtiğini doğruladı, ancak isim açıklamadı. Sanchez Flores'in gönderilmesi üzerine basın toplantısı düzenleyen kulüp yetkilileri, yeni teknik adamın 10 gün içinde belli olacağını duyurdu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious