Fatih Terim'in 4 isteği var!

Fatih Terim'in 4 isteği var!.9384
  • Giriş : 05.05.2009 / 08:17:00

Terim'in G.Saray'dan 4 isteği G.Saray'da yeni sezonda takımın başına geçmesi istenen Fatih Terim, yönetimden 4 istekte bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Tecrübeli hoca, "Lincoln, Kewell ve Baros'un kesinlikle kalmasını, Aurelio'nun da transfer edilmesini şart koştu. İstifası cebinde olan Adnan Sezgin de sezon sonu bırakıyor...

Galatasaray yönetiminin, Fatih Terim'le yeni sezon için görüşmeleri sürüyor. Taraflar arasında anlaşma sağlanırsa Fatih Terim hem Galatasaray hem de Milli Takım'ı çalıştırmak için federasyondan talepte bulunacak. Federasyon daha önce böyle bir isteğe sıcak bakmadığını açıklanmıştı. Terim de isteğinin reddedilmesi halinde sadece Galatasaray'la yola devam etme kararı alacak. Ancak tecrübeli hocanın bunun için yönetimden çok önemli 4 isteği var.

ARDA'YI SATABİLİRSİNİZ

Fatih hoca her şeyden önce sezon sonunda gönderilmesine kesin gözle bakılan Lincoln'ün kalmasını istiyor. Tecrübeli teknik adamın bu oyuncunun yanı sıra Kewell ve Baros'un da elde tutulması konusunda yönetime tavsiyede bulunduğu öğrenildi.

Fatih Terim'in, Milli Takım'da gözbebeği olan Aurelio'nun da mutlaka alınmasını istediği belirtiliyor. Yönetimin, Aurelio ile ön protokol yaptığı konuşuluyor. Terim, Arda'ya iyi bir teklif gelmesi halinde satılmasına sıcak bakıyor. Adnan Sezgin ise sezon sonu ayrılacak.

Bugün

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*