Fatih Terim'in galibiyet yorumu

Fatih Terim'in galibiyet yorumu.12718
  • Giriş : 06.09.2008 / 21:26:00

Terim Ermenistan karşısında çok iyi bir oyun ortaya koyduklarını belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim maç sonrası açıklamalarda bulundu. Terim oyuncu değişikliğindeki sırrı da ortaya koydu.

İyi başladığmıız için memnum. Sonlara doğru daha iyi oynadık. Saha çok kötü. Anormal düzeyde bir rüzgar vardı. Gerekli tedbirlerimizi aldık . Grupta her maç önemli. Ermenistan kendi sahasında tüm rakiplerine zor anlar yaşatmış bir ekip. Buna rağmen ekibim en iyisini yapmaya çalıştı.

Mevlut çok pozisyon bulmasına rağmen istediğini yapamadı. İkinci yarı başında değiştirmek durumunda kaldım. Daha çok pasa ihtiyacımız olduğu için Kazım'ı oyuna aldım. Emre'nin bir maçı 90 dakika bitirmesini istedim. Bu yüzden Ayhan'ı da oyuna alarak orta sahaya destek için aldım. Beldeğimi gibi de bir oyun ortaya koydular. Oyuna giren oyuncularımız verilen görevleri yerine getirdi.

Arda şu an 21 yaşında çok daha iyi şeyler yapması gerekiyor. Oyunda 2-3 hareket değil daha çok istediğini yaparsa bizler daha rahat skora ulaşırız. Ermenistan takımını kendisi geri çekmedi biz geri çekmeye mecbur ettik. Milli Takım 7-8 dolayında pozisyona girdik. Milli Takım hamlesini oyun posiyonu modern futbolun gereklerini yerine getirerek yapmaya çalışıyor.

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*