Fatih Ürek gençlere taş çıkarttı!

Fatih Ürek gençlere taş çıkarttı!.9673
  • Giriş : 22.02.2009 / 09:41:00

Fatih Ürek, Alsancak Mischka 'da birkaç haftalık aradan sonra bir kez daha İzmirli sevenleriyle buluştu. Ürek, tüm canlılığı ve enerjisi ile gençlere taş çıkarttı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Müzisyenliğinin yanı sıra sinema oyunculuğunda da kendisini ispatlayan ünlü şarkıcı Fatih Ürek, Alsancak Mischka 'da birkaç haftalık aradan sonra bir kez daha İzmirli sevenleriyle buluştu. Ürek, tüm canlılığı ve enerjisi ile gençlere taş çıkarttı.

Seslendirdiği parçalarla hareketli bir geceye imza atan başarılı şarkıcı, slow çalışmalara sıra geldiğinde ilginç bir teklif aldı. Zeynep Uslu isimli bir bayan hayranının "İkimiz birlikte klip çevirelim mi?" demesi üzerine kendisini sahneye alarak İbrahim Tatlıses'in 'Haydi Söyle' parçasını seslendiren Ürek ve Uslu çifti, şarkı boyunca dans edip, birbirlerine kur yaparak, sanki gerçekten klip çekiliyormuşçasına rahat hareketleriyle dikkat çekti. İzmirli güzelin bakışları, duruşları ve yaptığı hareketler

ise kliplerde oynayan ünlü mankenlerden farksızdı. Gecenin ilerleyen saatlerinde tempoyu yeniden artıran Fatih Ürek, hayranlarına unutulmaz saatler yaşattı. Eskisinden biraz daha zayıfladığı dikkatlerden kaçmayan başarılı şarkıcı, "Biraz kilo verdim. Baksanıza pantolon bile durmuyor belimde. Bu kıyafete de bir sürü para verdim ve ilk defa bu gece giydim. Ama olsun kilo vermişim ya o bana yeter" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*