Fatih Ürek'in hayalleri yıkılmış!

Fatih Ürek'in hayalleri yıkılmış!.10372
  • Giriş : 24.05.2008 / 15:58:00

Fatih Ürek, idolü olan Zeki Müren'le ilk karşılaşmasını ve büyük hayalkırıklığını Kanal1'de katıldığı Yüzyüze programında anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yeni imajıyla basından büyük ilgi ve beğeni göre Fatih Ürek idolü saydığı Zeki Müren'le ilk karşılaşmasını ve neredeyse akrabasıymış gibi hisettiği yakınlığın nasıl bir anda hüsrana dönüştüğünü Kenan Erçetingöz'e anlattı.

Ürek, "Çok enteresandır, ben çocukken sanki Zeki Müren bizim akrabamız da bir gün bize oturmaya gelecekmiş sanırdım. Yıllar sonra Müren ile karşılaştım. Bodrum'da ilk şarkı söylemeye başladığım dönemdi. O zaman Han vardı, orada söylüyordum. Zeki Bey geldi, bardaki sandalyesine oturdu. Ben yanına gittim. Bu arada insanlar yanına gidip resim çektiriyorlar. 'Merhaba' dedim. 'Merhaba' dedi, döndü, o sırada fotoğraf çekimi yaptı. 'Çekmeyin, gözlerim bozuk' dedi. Kaldım böyle... Ertesi gün Fatih Ürek, Bodrum'dan ve Han'dan narş... Zeki Bey beni istemedi. Toprağı bol olsun, böyle bir huyları vardı galiba. Çok üzülmüştüm tabii. O benim idolümdü, yakın hissetmiştim. Rahmetli annesini de tanırdım Bursa'dan" şeklinde konuşarak yüreğinde yara olarak kalmış bu ayrıntıyı Türk halkıyla paylaştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious