Fatih'in en büyük arzusu askere gitmek

  • Giriş : 11.12.2006 / 00:00:00

Batman'da doğuştan sağır ve dilsiz olan genç aldığı aşırı kilolar nedeniyle dışarı ile bağlantısını kesti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Evde sürekli televizyon izleyen ve atari oynayarak vakit geçiren genç en çok askere gidemediği için üzülüyor.

Doğuştan sağır ve dilsiz olan Fatih Gülşen (26) kilo sorunu da yaşayınca kendini eve kapattı. Konuşup duymadığı için evden çıkmayan Gülşen, yemek yeme alışkanlığı ve hareketsizlik sonucu aşırı kilo alınca hiç dışarı çıkamaz oldu.

Gün boyu evde televizyon seyredip, atari oynayan Gülşen, zaman zaman dışarıda oynayan çocuklara camdan bakıp ağlıyor. En çok yemek tarifleri ile ilgilenen Fatih, arabaya binmek istiyor.

Fatih'in sürekli kilo aldığını ve yaklaşık 150-160 kiloya ulaştığını belirten Baba Siraç Gülşen, oğlunun bir an önce normal gençler gibi topluma karışmasını istiyor.

Sürekli rahatsızlanan ve baygınlık nöbetleri ile karşı karşıya kalan oğlu için üzülen baba doğduğu günden buyana 26 yıllık süre içerisinde Fatih Gülşen'in dışarı çıkmadığı için bir arkadaşının dahi olmadığını ifade etti.

Maddi imkansızlıklardan dolayı oğlunu tedavi ettirmekte zorlandığını belirten baba Siraç Gülşen, yetkililerden kendilerine yardım eli uzatılmasını istiyor.

EN BÜYÜK İSTEĞİ ASKERE GİTMEK

Fatih'in en çok askere gitmeyi arzuladığını belirten Siraç Gülşen, "Televizyonda askerleri görüyor. Onlar gibi olmak istiyor. Televizyonda askerleri gördüğünde ağlıyor. Dışarı çıkmak istiyor. Aşırı kilolarından dolayı da dışarı çıkamıyor. 26 yıldan bu yana ağlıyor, bizde üzülüyor onunla birlikte ağlıyoruz." şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious