Fatih'te bir kişi maganda kurşunuyla yaralandı

  • Giriş : 01.03.2006 / 00:00:00

Fatih'te polisin uygulamasından kaçan bir otomobilden polise ateş açılması sonucu parkta otobüs bekleyen bir kişi omzundan vurularak yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olay, saat 22:00 sıralarında İtfaiye Caddesi üzerinde meydan geldi. İtfaiye Caddesi üzerinde asayiş uygulaması yapan polis ekipleri, şüpheli buldukları, içinde 2'si kadın 3 kişinin bulunduğu 34 DD 6541 plakalı siyah Mersedes marka otomobili durdurmak istedi. Polisin "dur" ihtarına uymayan otomobil, kaçmaya başladı. Kendisini takip etmek isteyen polis ekiplerine kaçan otomobilden ateş açılması sonucu, durakta bekleyen Süleyman Özdemir (34)'in sol omzuna bir kurşun isabet etti. Yaralanan Özdemir, polis otosu ile Özel Medikal Park Hospitol'a kaldırılarak tedavi altına alındı. İlk müdahalesi burada yapılan Özdemir, daha sonra Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kalıdırıldı.

İçinden ateş açılan otomobilin plakasının Maltepe'den çalıntı olduğu ve Seat Cordoba marka bir otombile çıktığı öğrenildi. Maganda kurşunuyla yaralanan şahsın durumunun iyi olduğu belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious