Fatih'te dehşet dakikaları

Fatih'te dehşet dakikaları.11773
  • Giriş : 12.06.2009 / 23:58:00

Emniyetin dibinde iki grup arasındaki kavgada silahlar konuştu. 5 kişi yaralandı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İstanbul Emniyet Müdürlüğü yakınında iki kişi arısında çıkan silahlı çatışmada 2'si yolda oyun oynayan çocuk 5 kişi yaralandı.

Fatih Melek Hoca Caddesi'nde TOKİ'nin Taşoluk'ta yaptığı konutlara taşınan Mustafa Toprak ziyarete geldiği eski mahallesinde daha önce kavgalı olduğu Taşkın Ağcakışla ile karşılaşınca silahlı çatışma çıktı. Yaklaşık yarım saat sürdüğü ve onlarca kurşunun sıkıldığı çatışmada 5 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralılardan 2'sinin yolda oyun oynayan çocuklar olduğu belirtildi.

Uzun Yol Sokak'ta saat 17.00'da meydana gelen olayda, daha önce Fatih'te oturan Mustafa Toprak (42) eski mahallesini ziyarete gitti. İddiaya göre daha önce aralarında husumet olan Taşkın Ağcakışla ile karşılaşan Mustafa Toprak arasında çıkan kavga silahlı çatışmaya dönüştü. Çatışmada Toprak ve Ağcakışla ile Anılcan Kul (14), Melika Ağcakışla (16) ve Mehmet Tekel (18) yaralandı. Yaralılar Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı belirtildi. Polis'in olay ilgili incelemeleri devam ediyor. Olayla ilgili üç kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*