Fatih'teki kaçak büfelere zabıta operasyonu

  • Giriş : 17.05.2006 / 00:00:00

İstanbul Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri, Fatih'te bulunan kaçak büfeleri kaldırmaya yönelik operasyon düzenledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Büfesinin kaldırılmasına karşı çıkan şahıs, zabıtaya ait araca çıkarak kendi boğazına da bıçak dayadı. Polis ekiplerinin güçlükle ikna ettiği öfkeli adam gözaltına alındı.
İstanbul Büyükşehir Belediye Zabıta Ekipleri Fatih'te bulunan, ve özellikle bilet satılan kaçak büfeleri kaldırmak için şok operasyon düzenledi. Operasyon sırasında büfelerinin kaldırılmasına karşı çıkan 3 kişi zabıtaya direndiği için gözaltına alınırken, bir kişi eline "kelebek" diye bilinen bıçağı alarak zabıta ekiplerinin üzerine yürüdü. Öfkeli adam zabıta memurlarını elindeki bıçakla Millet Caddesi üzerinde kovalamaya başladı. Olaya müdahale etmek isteyen polis ekiplerinin yetersiz kalması üzerine bölgeye takviye ekipler sevk edildi. Zabıtaya saldırarak öfkesini dinderemeyen büfe sahibi, bu kez de zabıta aracının üzerine çıkarak bıçağı kendi boğazına dayadı. Polisin uzun süren çabaları sonunda ikna edilen öfkeli şahıs, gözaltına alındı.

Yaşanan olaylardan sonra zabıta memurları operasyonlarına devam etti. Fatih sınırlarında bulunan çok sayıda kaçak büfe, zabıta araçlarına konularak götürüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious