FB: Aurelio ile sorun yok

FB: Aurelio ile sorun yok.14450
  • Giriş : 07.07.2008 / 18:08:00

Fenerbahçe Kulübü, Brezilya asıllı Aurelio ile aralarında sorun olmadığını, ancak oyuncunun menajerinin problem varmış gibi göstermeye çalıştığını açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kulüpten yapılan açıklamada, bugün ''2. Tuncay Vakası'' başlığı ile verilen bir haberde Tuncay'ın geçen sezon Kezman'a verilen para nedeniyle gittiği, bu sezon da Emre'ye verilen para nedeniyle Aurelio ile anlaşmazlık yaşandığı öne sürüldüğü belirtilerek, ''Bu haber kesinlikle doğru değildir. Tuncay Şanlı tamamen kendi isteği ile Futbol hayatına İngiltere'de devam etmek istediği için transfer olmuştur. Aurelio ile de kulübümüz arasında herhangi bir sorun söz konusu değildir, ancak maalesef oyuncunun menajeri devamlı olarak sanki problem varmış gibi göstermeye çalışmaktadır. Spor basınının da bu konuda dikkatli olmasını öneririz'' denildi.

Fenerbahçe Kulübü, yaptığı bir başka açıklamada ise Kezman'ı satmayı düşündükleri yönünde çıkan haberleri yalanladı.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Mateja Kezman'a Avrupa'dan ciddi bir teklif geldiği ve kulübün bu oyuncuyu satmayı düşündüğü yönünde çıkan haber konusunda, ''Bu haber doğru değildir. Söz konusu oyuncumuz için kulübümüze gelen herhangi bir resmi teklif bulunmamaktadır. Kezman'ın satılması ya da kendisinin kulübümüzden ayrılmak istemesi gibi bir durum da söz konusu değildir'' görüşlerine yer verildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*