FB Taraftarından protesto!

FB Taraftarından protesto!.12415
  • Giriş : 12.02.2009 / 09:50:00

F.Bahçeli taraftarlar, Aragones'e olan tepkilerini Hacettepe maçında 'beyaz mendillerle' göstermeye hazırlanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Cumartesi günü Başkent ekibiyle karşılaşacak olan sarı-lacivertlilerde İspanyol teknik adamı istemeyen taraftarlar, böylelikle, İspanya'da yaygın olan bu protesto şekliyle ünlü hocaya tepkilerini duyurmayı amaçlıyorlar.

Teoride zehir pratikte rezil

The Sun gazetesi, Fenerbahçe'nin başına geldiğinden beri neredeyse her icraatı eleştirilen Luis Aragones'in, İngiltere Milli Takımı Teknik Direktörü Fabio Capello'ya İstanbul'da 3 gün boyunca 'ders' verdiğini yazdı..

Büyük umutlarla F.Bahçe'nin başına getirilen ancak gerek oynattığı futbol, gerek oyuncu seçimi, gerek futbolcularla olan ilişkileri eleştirilen Luis Aragones, dünya Futbol piyasasında hala gözde. The Sun gazetesi, İngiltere Milli Takımı'nın başında bulunan Fabio Capello'nun, İspanyol teknik adamdan tavsiyeler aldığını yazdı. Gazeteye göre; geçtiğimiz ay 3 gününü İstanbul'da geçiren dünyaca ünlü teknik adam, başarılı bir turnuva yönetimi için neler yapılması gerektiği konusunda Aragones'ten ders aldı. The Sun, "Capello, geçtiğimiz yaz İspanya'yı zafere götüren Aragones'in tecrübesinden faydalanmak istedi. Aragones de, diyet programından yaptırdığı kondisyon çalışmalarına kadar her detayı İtalyan hoca ile paylaştı" ifadelerini kullandı.

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*