FB ve GS taraftarı yolumu kesiyor

FB ve GS taraftarı yolumu kesiyor.11196
  • Giriş : 16.10.2008 / 09:10:00

Beşiktaş'ta teknik direktörlük görevinden istifa eden Ertuğrul Sağlam, “Yeni yeni sokağa çıkmaya başladım. F.Bahçeli, G.Saraylı taraftarlar bile yolumu kesiyor" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Beşiktaş'ta geçen hafta teknik direktörlük görevinden istifa eden Ertuğrul Sağlam, “Onurumu paraya tercih ettim” dedi. UEFA Kupası'ndan elenilen Metalist bozgunu sonrası yönetimin istifasını konuştuğu ve arayışlara geçtiği Sağlam, Hacettepe galibiyeti ile siyah-beyazlı kulübe veda ederken kısa süren suskunluğunu VATAN için bozdu. Yaptığı sansasyonel basın toplantısıyla gündeme damga vuran Ertuğrul hoca, parayı sevdiği yönünde çıkan haberleri unutamadığını belirterek, “Hakkımda öyle haberler çıktı ki bunların nereden kaynaklandığını bir türlü çözemedim. Gerçekten yazık çok üzüldüm. Ben paraya tapan biri değilim. Eğer parayı sevseydim kimseye kulak asmaz istifa etmezdim” dedi.

'İNSAN, ONURU İÇİN YAŞAR'

Paranın kendisi için önemli olmadığını dile getiren Sağlam, “Bir insan onuru için yaşar. Tabii ki parayı ön planda tutanlar da vardır. Ama ben öyle insanlardan biri değilim. Eğer parayı çok düşünseydim onurumu bir kenara bırakır, görevime devam ederdim, eğer isterse yönetim beni görevden alır, tazminatımı da öderlerdi. Ancak yaşanan son gelişmelerin ardından, onur ve saygınlığımı kaybetmemek için bıraktım. Yoksa sözleşmem sürüyordu, paramı sonuna kadar alırdım” diye konuştu. Birbirinden ilginç açıklamalar yapan Ertuğrul Sağlam sözlerini şöyle noktaladı:

'HERKES DESTEK OLUYOR'

“İnanın yeni yeni sokağa çıkmaya başladım. Çıktığım zaman F.Bahçeli, G.Saraylı taraftarlar bile yolumu kesip 'Helal hoca sana. En doğrusunu yaptım. Zaten o şekilde yürümezdi' diyerek bana destek oldular. Bu ilgi beni duygulandırdı. Daha çok moral buldum. Allah herkesten razı olsun. İyi ki görevi bırakmışım. Şimdi omzum dik yürüyorum, içim rahat. Ama Beşiktaş'ı unutamam. Bu sevgi bitmeyecek. Umarım başarılı olurlar.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*