FB'de Kazım süresiz kadro dışı

FB'de Kazım süresiz kadro dışı.12346
  • Giriş : 20.03.2009 / 13:02:00

Luis Aragones, takıma uyum sağlayamayan ve performansını düzeltmeyen Fenerbahçeli futbolcu Colin Kazım'ı süresiz kadro dışı PAF takımına gönderdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olaydan habersiz olan Kazım'ın idmanda Beşiktaş'a transferini soran yöneticilerle tartışması da işin tuzu biberi oldu. Sonunda Aragones'i de laubali hareketleri ile çileden çıkaran Kazım süresiz kadro dışı bırakıldı.

F.bahçe'ye büyük ümitlerle transfer edilen, ancak uyumsuz hareketleri ile takımın havasını bozan ve performansını bir türlü istenilen çizgiye çıkaramayan Kazım'ı, İspanyol hoca, 'Sana verdiğim şansın hiçbirisini kullanamadın. Oyun içinde benim verdiğim taktiğe göre değil, kafana göre oynadın. Bundan sonra seninle uğraşamam' diyerek PAF takımına gönderdi.

Bursaspor maçının son hazırlığında kadro dışı kalacağından habersiz olan Kazım'ın antrenmanda yöneticilerle tartışması da işin tuzu biberi oldu. Samandıra'ya giden Asbaşkan Mahmut Uslu ile Neşet Yalçın, Kazım'a, 'Beşiktaş ile görüştün mü? Bu haberler doğru mu' diye sordular. Olayı inkar eden Kazım'ın laubali hareketlerinden sonra kadro dışı kalması spekülasyonlara yol açtı. Ancak yöneticiler, 'Bizim ile ilgisi yok. Hocamız bu kararı daha önce vermiş. Aragones, Kazım konusunda gerekçelerinin hepsinde haklıdır..' diye yorum yaptılar.

DENİZ'İN YERİNE SELÇUK

Bu arada Bursa'ya giden Fenerbahçe'yi 100'ün üzerinde taraftar karşılayarak futbolculara moral verdi. Sakat olan Alex'in dışında kart cezalası olan Josico, Yasin, Can, Maldonado da Bursa'ya götürülmedi. Bugünkü maçta çift forvet oynayacak olan Fenerbahçe'de büyük bir ihtimalle Deniz'in yerine Selçuk görev alacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*