FB'den spor basınına eleştiri

FB'den spor basınına eleştiri.20525
  • Giriş : 31.07.2008 / 17:08:00

Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada, basın ile sağlıklı ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurulmaya hazır olunduğu ifade edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada, basın ile sağlıklı ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurulmaya hazır olunduğu ifade edilerek, "Ancak sizin hakkınızda her gün yalanlar üreten birine karşı güven duymak ve onunla bir ilişki içine girmek mümkün değildir" denildi.

Bir spor yazarının kaleme aldığı yazı nedeniyle yapılan açıklamada, Fenerbahçe Kulübü'nün, bundan sonra doğru ve yanlış haber yapanları ayırt ederek, ona göre yaklaşım sergilemeye çalışacağı kaydedilip, özetle şöyle denildi:

"Yalan haber yapmanın kronik bir hal aldığı spor basının kendine çeki düzen vermesi gerektiği ortadadır. Bu konuda Fenerbahçe Spor Kulübü üzerine düşeni yapmaya da hazırdır. Kulübümüz bugün borsaya açık diğer şirketler ve kurumlar gibi kamuoyu ve basınla paylaşabileceği her tür bilgiyi paylaşmak konusunda açıktır. Ancak bunun bir sınırı vardır. Basının da bu sınırı bilmesi ve ona göre taleplerde bulunması gerekmektedir. Karşılıklı diyalog ile problemlerin çözülebileceği ve orta yolun bulunacağına olan inancımızı halen koruyoruz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*