FB'li Edu'nun durumu iyi

FB'li Edu'nun durumu iyi.16017
  • Giriş : 03.04.2008 / 15:58:00
  • Güncelleme : 03.04.2008 / 16:32:07

Dün akşamki Avrupa Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final ilk maçının ikinci yarısında başına aldığı darbe nedeniyle sakatlanan Brezilyalı futbolcu Edu'nun, dün geceyi hastanede kontrol altında geçirdiği bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Başına aldığı darbeye rağmen maça devam eden, karşılaşma sonrası soyunma odasında şikayetlerinin artan Edu'nun, beyin sarsıntısı geçirdiği ve geçici hafıza kaybı yaşadığı tespit edildi.

Halen kontrol altında tutulan futbolcunun çekilen BT ve MR'ı neticesinde herhangi bir problemle karşılaşılmadığı bildirildi.

Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesinde yapılan açıklamada, maç sonrasında stat ve çevresinde oluşan trafik yoğunluğunda Edu'nun hastaneye kaldırılması için resmi makam aracını tahsis eden İstanbul emniyet müdür yardımcılarından Hüdai Sayın'a teşekkür edildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

''Maç ve sonrasındaki organizasyonların bitiminde, Sağlık Bakanlığı ve Acıbadem Hastanesi'ne ait ambulansların da stadyumdan ayrılmasından sonra meydana gelen bu olayda, takım sorumlularımızın stadyuma çağırdığı ambulanslar da Chelsea zaferinin coşkusuyla yaşanan trafik sıkışıklığın nedeniyle stadyuma bir türlü ulaşamamıştır. Bu durumda İstanbul emniyet müdür yardımcılarından Hüdai Sayın devreye girmiş ve şikayetleri artan oyuncumuz Edu, trafikte geçiş üstünlüğü bulunan Hüdai Sayın'ın resmi makam aracıyla Kadıköy Acıbadem Hastanesi'ne kaldırılmıştır. Halen kontrol altında tutulan Edu'da herhangi bir problemle karşılaşılmamıştır. Oyuncumuz Edu'nun acil olarak hastaneye kaldırılmasında büyük yardımları bulunan Hüdai Sayın'a teşekkür ederiz.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious