FB'nin maç bileti 1 YTL!

FB'nin maç bileti 1 YTL!.12699
  • Giriş : 03.03.2008 / 22:30:00

ULEB Avrupa Ligi E Grubu'nda yer alan F.Bahçe Ülker'in, 5 Mart'ta Yunanistan'ın Aris TT Bank takımı ile yapacağı 2'nci tur 4'üncü maçında tüm tribün biletleri 1 YTL olarak belirlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu'nun, Abdi İpekçi Spor Salonu'nda saat 20.15'te yapılacak karşılaşmada tüm tribün biletlerini 1 YTL olarak belirlediği açıklandı.

Karşılaşmada saha içi biletleri ise 5 YTL olarak satılacak.

Fenerbahçe Ülker Şube Direktörü Nedim Karakaş, tüm konsantrasyonlarını Aris maçına yönelttiklerini ifade ederek, "Yönetim kurulumuz da bu maça büyük ilgi gösteriyor. Yönetimimiz biletleri 1 YTL olarak belirleyip, taraftarımıza jest yaptı" dedi.

Karakaş, "Grupta iddiamızı devam ettirmemiz için büyük önem taşıyan Aris maçında tüm taraftarlarımızı Abdi İpekçi'ye bekliyoruz. Gelsinler maçın sonuna kadar bizi desteklesinler" diye konuştu.

Gruptan çıkarak ilk 8'e kalmayı hedeflediklerini vurgulayan Karakaş, "Tüm konsantrasyonumuz Avrupa Kupaları'na yöneldi. Aris maçını aldığımız takdirde grupta avantajlı bir duruma geleceğiz. Bu maçtan sonra Tau Ceramica ve Lietuvos Rytas'ı da yenecek güçteyiz" ifadesini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious