FB'nin maçını Erdoğan da izledi

FB'nin maçını Erdoğan da izledi.7876
  • Giriş : 05.03.2008 / 18:15:00

Ankara- FB'nin Şampiyonlar Ligi'nde İspanya'nın Sevilla takımını eleyerek Çeyrek finale çıkmasına en çok sevinenlerin başında sıkı bir taraftar olan Başbakan Recep Tayip Erdoğan geliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Türkiye'yi sokağa döken bu tarihi başarı Başbakan Erdoğan'ı da sevindirdi. Erdoğan, maç sonrası saat 01.00 gibi geldiği Meclis'te milletvekillerinin tebriklerini kabul etti.

Başbakan Recep Tayip Erdoğan, Sevilla-FB maçını ziyarete gittiği Özel Kalem Müdür Yardımcısı Çağatay Kılıç'ın evinde izledi. Kılıç'ın Çukurambardaki evine misafirliğe giden Başbakan Erdoğan, penaltı atışları ile FB'nin tur atlamasının ardından soluğu Meclis'te aldı. Erdoğan'ın geldiği sırada Meclis Genel Kurulu'nda nüfusu 2 binin altındaki belediyelerin kapatılması ve yeni ilçelerin kurulmasına ilişkin tasarının görüşülüyordu. İktidar kulisinde bir süre milletvekilleriyle sohbet eden Erdoğan'a çay ve simit ikramı yapıldı. Bu sırada ,"Şu anda kim konuşuyor?" diyen Erdoğan İstanbul milletvekili Recep Koral'ın kürsüde olduğunu duyunca, "Hadi gidip Recep'i dinleyelim" diyerek Genel Kurul'a geçti. Yaklaşık iki saat süreyle görüsmeleri izleyen Başbakan Erdoğan'ın oldukça neşeli olduğu görüldü. Erdoğan, saat 03.00 gibi Meclis'ten ayrılırken sıraya giren milletvekillerinin tebriklerini kabul etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious