Feci kaza! Yanarak öldüler

Feci kaza! Yanarak öldüler.5797
  • Giriş : 19.09.2006 / 00:00:00

Mardin'in Nusaybin ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2'si yanarak 4 kişi hayatını kaybederken, 1 kişi de ağır yaralanı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Çarpışmanın etkisi ile şarampole yuvarlanan minibüs alev aldı. Kısa sürede arabanın tamamını saran yangında araç içinde sıkışan Ahmet Dayan ve Abdulmenaf Akalan(40) feci şekilde yanarak can verdi.

Olayın görgü tanıkları hemen itfaiye ve polis çağırdı. Olay yerine gelen itfaiye uzun süren çalışmanın sonucunda yangını söndürdü. Bu sırada çarpışmanın etkisi ile yol kenarına fırlayan pikap içindeki Abdulselam Acar ağır yaralı olarak kurtarıldı. Araç içinde sıkışan Mehmet Sadık Önüştü kaza yerinde ve aynı araç içinde bulunan Mehmet Murat Kaya hastanede hayatını kaybetti.

Ağır yaralı olarak kurtarılan Abdulselam Acar yapılan ilk müdahaleden sonra Mardin devlet hastanesine sevk edildi. Cesetler ambulanslarla Nusaybin Devlet Hastanesi'ne getirilirken minibüs içinde şoför mahallinde sıkışıp yanarak can veren Ahmet Dayan uzun süren çalışmanın sonucunda sıkıştığı yerden çıkarıldı. Bu sırada olay yerine gelen yakınları ise fenalık geçirdi.

Ağıt yakıp gözyaşı döken Ahmet Dayan'ın annesi ise baygınlık geçirdi. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken aynı yerde 1 haftada 5 kaza olması ise dikkat çekti. Olayda kimin hatalı olduğu ise yapılacak araştırmalardan sonra belli olacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious