Feci şekilde can verdi

  • Giriş : 28.10.2006 / 00:00:00

Çin'in güneyindeki Guangzhou şehrinde bir çimento kamyonunun altında kalan bayan işçi yaklaşık yüz metre sürüklenerek feci şekilde can verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Görgü tanıklarına göre kaza, 30 tonluk bir çimento kamyonunun hızını alamayarak eğimden dolayı aynı yönde gitmekte olan yan tarafındaki başka bir araca çarpmasıyla başladı. Kamyonun çarptığı araç da önde yavaşça yol alan bir bisiklete arkadan çarptı. Bisikletten düşen kutulara da arkasında iki bayan taşıyan bir motosiklet çarptı ve devrildi. Devrilen motosikletin arkasında kalan genç bayan işçi, aynı çimento kamyonunun tekerlekleri arasına girerek feci şekilde can verdi. Kızı ezip sürükleyen şöför durmadan yoluna devam edince ortaya feci bir manzara çıktı.

Olay esnasında kazayı gören duyarlı bir Çinli, motosikleti ile 2 kilometre kovaladığı kamyona yetişerek kamyonu durdurdu ve kamyonun anahtarlarını alarak, polis çağırdı. Olay yerinde yaklaşık yüz metrelik kan ve ceset parçalarından meydana gelen kırmızı bir şerit oluştu. Ceset parçaları olay yerindeki inşaatta çalışan işçiler tarafından küreklerle sedyeye doldurularak ambulansa konuldu. Dehşet anına tanık olan civardaki halk bunun hayatlarında gördükleri en dehşet verici olay olduğunu söyledi. Olaydan sonra en önde bisikleti kullanan ve kaza sonrası kaçmaya çalışan 30 yaşlarındaki erkekle kamyon sürücüsü polis tarafından tutuklanarak polis merkezine götürüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious