Federasyon'dan Terim açıklaması

Federasyon'dan Terim açıklaması.8646
  • Giriş : 16.10.2008 / 21:49:00

Futbol Federasyonu Başkan Vekili Lütfi Arıboğan, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in sözleşmesinin önümüzdeki günlerde uzatılacağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

9. Türk Spor Yaralanmaları Artroskopi ve Diz Cerrahisi Kongresi'ne konuşmacı olarak katılan Arıboğan, toplantının ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Arıboğan, Fatih Terim ile ilgili herhangi bir problemin bulunmadığını ifade ederek, ''Sözleşmesinin uzatılmasıyla ilgili konu önümüzdeki günlerde biter. Yoğun bir maç trafiği olduğu için bunu gerçekleştiremiyorduk, şimdi daha rahat bir döneme girdik. Zaten Fatih Terim'in sözleşmesi sürüyor. Uzatma konusu ise önümüzdeki günlerde biter.'' dedi.

Arıboğan, (A) Milli Takım'ın, Estonya karşısında 2 puan kaybetmesiyle ilgili ise, ''Kazanmamız gereken bir maçtı. Kazansaydık çok daha iyi olacaktı. Futbolda olmayınca olmuyor. Golü atıp kazanacağımız pozisyonlar oldu, gol gelmedi. Ne iddiamızda, ne başarımızda sapma var. İyi takımız. 2010 Dünya Kupası'na gitme konusunda en ufak tereddütümüz yok.'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*