Fehmi Koru Reina'da görüntülendi

Fehmi Koru Reina'da görüntülendi.57553
  • Giriş : 17.10.2007 / 19:34:00

İslami kesimin gözde yazarı Fehmi Koru, İstanbul'un ünlü eğlence kulübü Reina'da görüntülendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Reina'nın sahibi Mehmet Koçarslan, "Seçimlerde müşterilerimizin yüzde 90'ı AKP'ye oy verdi. Sayın Erdoğan'ı, artık merkezi temsil ettiğine, buradaki müşterilerin tamamına yakını ona oy verdiğine göre Reina'ya bekliyoruz" dediğinde birçok insan şaşırmıştı.

Çünkü bir tarafta "popüler kültürün eğlence mabedi" Reina, diğer tarafta "merkez"de yer tutmak için "milli görüş gömleğini çıkardık" demesine karşın inandırıcılık konusunda sorun yaşayan bir partinin lideri...

Mehmet Koçarslan'ın bu davetinden sonra Başbakan Erdoğan, Reina'ya gitmedi. Ancak pazartesi akşamı bir kokteylde, "AKP'ye en yakın ve iktidarın şifrelerini bilen adam" olarak da ün yapan gazeteci-yazar Fehmi Koru'yu gördüm Reina'da...

Askerden bu yana kestirmediği bıyıklarına 22 Temmuz seçimlerinden sonra veda eden, en büyük pişmanlığının İstanbul'a daha önce gelmemek olarak nitelendiren, Adnan Mungan ve Sibel Can'dan şarkılar dinlemekten hoşlanan, kendi gidene kadar Bilderberg Toplantıları'na katılan gazeteciler için "İslam karşıtı", "esrarengiz" gibi tanımlamalarla yazı yazan bir gazeteci Reina'ya gidemez mi?

Elbette ki gidebilir...

Ama söz konusu yazar, Fehmi Koru gibi, yıllarca savunduğu fikirlerle kendine bir misyon edinmişse ve gittiği yer de "karşı çıktığı dünyanın eğlence mabedi" ise bu, üstünde durmaya değer...

Fehmi Koru'nun o gece Reina'ya gelme sebebi elbette ki belliydi...

Çünkü o gece Reina'da, ilk bölümü perşembe akşamı Show TV'de yayımlanacak "Eşref Saati" adlı dizinin basın gösterimi vardı.
Belli ki Koru o kokteylde, dizinin yapım şirketi Pana Film'in yedi ortağından biri olan Hasan Kaçan'ın davetlisiydi.

"Eşref Saati"ni, Pana Film'in çektiği bir başka dizi olan "Kurtlar Vadisi Pusu"nun güzel oyuncuları Nefise Karatay ve Sema Öztürk'le aynı sırada Hasan Kaçan'la birlikte izleyen Koru'yu görünce, Fehmi Koru, Reina'da diye takılmadan edemedim. Koru'nun yanıtı ise, Reina benim ikinci adresim oldu.

Arkadaşı Koru'yu kapıya kadar uğurlayan Hasan Kaçan ise şu sözüyle konuya son noktayı koydu: "Bizde böyle... Bayram Rodos'ta, sonrasında Reina'da..."

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious