Felçli iş adamı gururuna yenik düştü

Felçli iş adamı gururuna yenik düştü.11255
  • Giriş : 14.04.2009 / 08:39:00

Antalya'da işadamı 58 yaşındaki Erol Kulakçı, eşi ile birlikte yemeğe davetli olduğu teyzelerinin 13'üncü katta bulunan evinin balkonundan ölüme atladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Vücudunun sağ bölümü kısmi felç olan işadamının, bu durumu gururuna yediremediği için intihar etmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Olay, saat 19.30 sıralarında Fener Mahallesi 1940 Sokak'ta bulunan Tokşin Sitesi'nde, Nebahat Demirci'ye ait dairede meydana geldi. Eşi Ayşe Kulakçı'nın teyzesi Nebahat Demirci'nin evine akşam yemeğine davetli olan bir su dağıtım firması sahibi Erol Kulakçı, yemeğin ardından hava almak için 13'ncü kattaki dairenin balkonuna çıktı. Yaklaşık 2 yıl önce vücudunun sağ tarafında meydana gelen kısmi felç nedeniyle uzun süredir psikolojik sorun yaşadığı belirtilen Kulakçı, balkondan kendini aşağı bıraktı.

Sitenin yanından geçen yola düşen Erol Kulakçı, olay yerinde hayatını kaybetti. Misafirliğe geldiği eşinin teyzesi ve işadamının eşi, Erol Kulakçı'nın ölümüyle sinir krizi geçirdi.

Sitenin çevresinde bulunan birçok apartmanda oturanlar, işadamının intiharına şahit oldu. Olaya tanık olan çevre sakinleri, bir anda balkondan birinin düştüğünü gördüklerini ve ne yapacaklarını şaşırdıklarını söyledi. İşadamı Kulakçı'nın bir yakını, 2 yıl önce geçirdiği by-pass sonrasında damarlarında tıkanıklıklar oluştuğunu ve kısmi felç nedeniyle sağ tarafının tutmadığını belirtti. Bu olayın işadamını çok üzdüğü, bu yüzden psikolojisinin bozulduğu kaydedildi.

İşadamının, felç olmayı gururuna yediremediği için balkondan atlayarak intihar etmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. Polis ve savcının olay yerindeki incelemesinin ardından işadamının cesedi, morga kaldırıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*