Feldkamp, Arda'yı ağlattı

Feldkamp, Arda'yı ağlattı.9155
  • Giriş : 31.03.2008 / 13:12:00

Yıldız futbolcu Gaziantepspor maçında oynamak istedi ancak Feldkamp "sen sakatsın evine git" dedi. Hocasının bu tavrı milli futbolcuyu kahretti...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Galatasaray'da Feldkamp takımı sarsmaya devam ediyor. Sezonun ilk yarısındaki Beşiktaş maçında Lincoln ve Hakan Şükür'ü sudan sebeplerle kadro dışı bırakan ve o günden beri iki yıldız futbolcu ile arasını düzeltemeyen Feldkamp, her geçen hafta sarı kırmızılı futbolcularla arasındaki sevgi ve saygı bağlarını zedeliyor.

Futbolcuların yerini değiştiren, Sabri'yi de 3-4 hafta kadro dışı bırakan Kalli, son olarak Gaziantepspor maçında Arda ve Nonda'yı maç kadrosuna almayıp bu futbolcuları da kaybetme noktasına geldi.

NONDA'YI MİLLİ TAKIMDAN GEÇ DÖNDÜĞÜ İÇİN OYNATMADI

Nonda'ya bir hafta önce yaptığı açıklamalar yüzünden kızan Feldkamp, Kongolu oyuncunun Milli Takım kampından geç dönmesini bahane edip maç kadrosuna almadı. Ancak Feldkamp Gaziantepspor maçındaki en trajik kararı Arda ile ilgiliydi.

Belarus maçında sakatlanan ve oyundan alınan Arda, Milli Takım'dan sakat döndü. Ancak, sarı kırmızılı kulübün doktorlarının yaptığı kontrolde Arda'nın sakatlığının korkutucu olmadığı ortaya çıktı. Arda ağrılarının tamamen geçtiğini ve kesinlikle oynayabileceğini Feldkamp'a bildirdi. Ancak Feldkamp, Arda'yı dinlemeyip kamp kadrosundan çıkardı.

Hocasının bu kararı karşısında şaşkına dönen Arda, yardımcıları arıcılığıyla iyi olduğunu bir kez daha iletti. Ancak Feldkamp yine inadından vazgeçmedi. Bunun üzerine cumartesi günü açıklanan kadroda ismini göremeyen Arda arabasına atlayıp, ağlaya ağlaya evine gitti.

Gaziantepspor maçını yedek kulübesinin arkasındaki tribünden izleyen Arda maç boyu yerinde duramayıp, arkadaşlarına destek olmaya çalıştı. Ancak Galatasaray kazanamayınca Arda'nın üzüntüsü kat kat artarak tamamlanmış oldu.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious