Feldkamp, Ümit Karan'a kızgın

Feldkamp, Ümit Karan'a kızgın.12503
  • Giriş : 19.08.2007 / 22:50:00

G.Saray'ın 1-0 kazandığı Bursaspor maçı sonrası Hem Bülent Korkmaz, hem de Feldkamp zorlu mücadeleyi değerlendirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bursaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Galatasaray'ın galibiyetiyle sonuçlanan maçla ilgili, ''Maçın büyük bölümünde üstün oynayan taraf bizdik'' dedi.

Bülent Korkmaz, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, güçlü rakipleri karşısında çok sayıda pozisyon ürettiklerini, ancak bu pozisyonları golle sonuçlandıramadıklarını söyledi. Oyuncuların sergilediği performanstan memnun olduğunu belirten Korkmaz, ''İyi oynadık. Maçın büyük bölümünde üstün oynayan taraf bizdik. Önemli olan pozisyonlara girmek. Gelecek haftalarda bu pozisyonları da değerlendireceğimizi düşünüyorum. Artık bu maç geride kaldı, gelecek haftalara bakıyoruz'' diye konuştu.
Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp ise her iki takım futbolcularının da oyunu çirkinleştirmeden mücadele ettiğini, bunun sonucunda ortaya güzel bir Futbol çıktığını anlattı. Feldkamp, şunları söyledi: ''Her iki takımın da galip gelebileceği veya yenilebileceği bir maçtı. Sonuçta galibiyetten memnunum. Perşembe günü maç oynamamıza rağmen oyuncularım bu maçta da oldukça iyi mücadele ettiler. Özellikle son 15-20 dakikada kurduğumuz baskıyla sonuca gitmeyi bildik'' dedi.

Hasan Şaş'ın 18 kişilik kadroya girememesiyle ilgili soruya ise Feldkamp, ''Sonuçta 20 tane sağlıklı futbolcum var. Bunların 18'i kadroya girdi diğer 2'si ise tribünde oturdu. Kadroda orta alan ağırlıklı futbolcum fazla olduğu için Hasan'ı tribüne göndermeyi uygun gördüm'' yanıtını verdi. Feldkamp, eski öğrencisi Bülent Korkmaz'a karşı oynadığının hatırlatılması üzerine, ''Eski öğrencimin iyi bir kariyerle teknik direktör olması, beni mutlu etti. Bülent'e başarılar diliyorum. İyi bir kadro oluşturmuş'' dedi.

''Ümit Karan'ın düşürüldüğü pozisyon sizce penaltı mıydı? Çok tepki gösterdiniz'' sorusu üzerine Feldkamp, ''Almanya'da bu soruyu hakemlere sorarlar. Ben o tepkiyi hakem penaltı verdi veya vermedi diye göstermedim. Benim tepkim Ümit Karan'aydı. Pozisyon sonrası hakeme itiraz etmeyi sürdürdü. Kart görebilirdi, Ümit'e kızdım'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious