Feldkamp 3-4 oyuncuyu gönderebilir

Feldkamp 3-4 oyuncuyu gönderebilir.10492
  • Giriş : 26.07.2007 / 23:49:00

Karl Heinz Feldkamp, mevcut kadrodan 3-4 oyuncunun daha gönderilebileceğini söyledi. Ve gidenlerden birinin Carrusca olduğunu açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alman çalıştırıcı, transferlerle ilgili yorum yapmak istemediğini vurgulayarak, şunları kaydetti:

''Şu an zaten 6 yabancı oyuncumuz var. Eğer alacaksak bu yerli bir futbolcu
olmalı. İyi düşünmemiz gerekiyor. Yoktan varedemeyiz. Önümüzdeki dönemde 3-4 arkadaşla daha yolları ayırabiliriz. Şu an herhangi bir gelişme yok.''

Bir soru üzerine, yeni bir yabancı oyuncu alabilmeleri için Carrusca ya da
başka bir yabancı oyuncunun sözleşmesinin sonlandırılması gerektiğini ifade eden Feldkamp, ''Ama şu an öyle bir durum söz konusu değil. Carrusca şu an zaten sakat ve kendisinden pek faydalanamıyoruz'' dedi.

Antrenman maçında iyi bir performans gösteren Hasan Şaş ve Serkan'ı çok beğendiğini kaydeden Feldkamp, ''Yeşil ya da kırmızı takımlar, benim kafamda biçimlendirdiğim takımlar değildi.

Her iki takımda da iyi oyuncular vardı. Öte yandan takımda sakatlıkları bulunan futbolcular da var. Özellikle Hakan, Uğur ve Aydın bize güç katacaklardır'' diye konuştu.

Bir gazetecinin, ''UEFA Kupası maçlarını Atatürk Olimpiyat Stadı'nda
oynayacağınıza dair söylentiler var. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz?''
biçimindeki sorusu üzerine de Feldkamp, ''UEFA Kupası maçlarını burada oynamak için biraz daha beklemeliyiz. Tercih hakkım olursa kendi stadımızda olmasını isterim. Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynamaktansa FB Şükrü Saracoğlu veya BJK İnönü statlarını tercih edebiliriz'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious