Feldkamp dönemi bitiyor

Feldkamp dönemi bitiyor.9066
  • Giriş : 26.03.2008 / 13:30:00
  • Güncelleme : 26.03.2008 / 14:29:31

G.Saray'da Kalli dönemi sora eriyor. Ancak yönetim gelecek sezonun hocasının Feldkamp'a seçtirecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, sarı-kırmızılı takımda gelecek sezon faal olarak görev yapmayacağını söyledi.
Yönetim teknik direktörlük seçimini Feldkamp'a bıraktı.

Feldkamp, takımının bugün yaptığı antrenman sırasında düzenlediği basın toplantısında, yeni başkan Adnan Polat ile dün görüştüğünü ifade ederek, ''Uzun bir konuşma yaptık. Başkanlığından dolayı kendisini tebrik ettim. Galatasaray'ın geleceği ile ilgili çok önemli konuşmalarımız oldu. 2007-2008 sezonu sorumluluğu bende ve bu sezonun iyi geçmesi için yapacaklarımı görüştük. Başkanımız, 2008-2009 sezonunun oluşumu, takım içindeki değişim sorumluluğunu da bana verdi. Bu yıl için kadronun oluşumu ve teknik direktör seçimi ile ilgili bana açık görevler verildi'' dedi.

Gelecek sezon faal olarak takımda görev almayacağını kaydeden Alman teknik adam, teknik direktör seçimi konusunda ise ''Teknik direktör seçimi görevi de bana verildi. Adaylar var. Ama şu an en önemli şey bundan sonraki adaylar üzerinde konuşulması değil. Şu an Galatasaray'ın burada bulunmasının sebebi, sadece Feldkamp'ın burada olmasından değildi. Teknik kadronun burada olmasıdır. Teknik kadromuzu da düşünerek adaylarımızı seçeceğiz. 11-12 Mayıs'ta bütün yapabileceklerimle burada hazır olacağım. O zaman görevimizi göreceğiz'' diye konuştu.

Feldkamp, görevi bıraktıktan sonra en çok basın mensuplarıyla yaptığı bu tür toplantıları özleyeceğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious