Feldkamp gidiyor iddiası!

Feldkamp gidiyor iddiası!.16922
  • Giriş : 24.12.2007 / 11:06:00
  • Güncelleme : 24.12.2007 / 11:34:33

Galatasaray’da teknik direktör Karl Heinz Feldkamp’ın son 2 haftadır antrenmanlara ve takımın başında maçlara çıkmaması, ilginç yorumlara neden oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sarı-kırmızılı takım dün Başkent deplasmanında G.Birliği Oftaş ile karşılaşmadan, Alman çalıştırıcı öğle saatlerinde Almanya’ya gitti. Bu da “G.Saray, Kalli ile yollarını ayırıyor” söylentilerinin ortaya atılmasına neden oldu. Sarı-kırmızılı takımın dün akşam ligin ilk yarısında G.Oftaş ile son karşılaşmada yine takımın başında Ahmet Akçan’ın görev alması, sarı-kırmızılı yöneticileri de tedirgin etti

GİZLİ GÖRÜŞMELER!

yönetim, ilk yarıda takım kurgusunu tam anlamıyla oturtamaması, futbolcularla gerekli kontağı kuramaması ve katı disiplin uygulaması nedeniyle çekilen sıkıntıları göz önünde bulundurarak, Kalli’nin hastalığını fırsat bilip, bir ’devre arası operasyonu’düzenlemeyi planladığı da iddia edildi.

Sarı-kırmızılıların el altından Juergen Klinsmann, Toppmöller ve Matthaeus ile görüştüğü ileri sürüldü. Bu arada Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Oftaş maçı öncesi “Kalli hoca ama her şeyden önce insan. Onun da hastalanmaya hakkı var. Doktorların raporu nedeniyle takımın başında değil. Gereksiz spekülasyon yapılıyor” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious