Feldkamp sabrediyormuş

Feldkamp sabrediyormuş.10188
  • Giriş : 19.08.2007 / 13:35:00

Hollanda’dan eli boş dönen sarı kırmızılı yöneticiler, yeni bir rota çizecek. Alman çalıştırıcı forvet oyuncusu için yönetime baskı yaparken, yeni golcünün bir an önce alınmasını istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Galatasaray’da teknik direktör Feldkamp’ın golcü istediği giderek artıyor. Takımda revizyona giden Necati ve Hasan Kabze’yi gönderdikten sora Hakan Şükür ve Ümit Karan’a kalan Alman çalıştırıcı maçlar ilerledikçe daha yıpratıcı ve yırtıcı bir forvet için yönetime baskı yapmaya başladı.

Yöneticilerin forvet için verdiği sözün henüz yerine getirilmeyişinden dolayı rahatsız olan teknik patron gelişmeleri yakından takip ederken, Bursaspor maçından sonra başkan Özhan Canaydın ve yardımcısı Adnan Polat ile bir araya gelerek bu konuya açıklık getirecek ve yeni bir rota çizilecek.

Carrusca bekletiliyor

Özellikle Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin ve yönetici Haldun Üstünel’in geçen hafta yapmış oldukları girişimlerin ve de son olarak Polat’ın devreye girmesine rağmen Kone’nin olmaması bir anda tablonun yüzünü kararttı. Hollanda’da yapılan girişimlerden elleri boş dönen sarı kırmızılılar yarından itibaren ikinci Avrupa seferine çıkıp, en kısa zamanda bu sorunu ortadan kaldırmak istiyor. Çünkü teknik direktör Feldkamp, kritik bir döneme girdiklerini ve sakatlıkların başlaması sebebiyle takıma takviye yapılması konusunda baskısını arttırdı, "Sabırla golcüyü bekliyorum" dedi.. Eğer Cimbom, 1 hafta içinde yabancı futbolcu transfer edemezse, antrenmanlara çıkan Arjantinli Carrusca ile bu açığını kapatıp yoluna devam edecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious