Feldkamp talimat verdi!

Feldkamp talimat verdi!.12807
  • Giriş : 18.10.2007 / 23:21:00

Ankaraspor maçı hazırlıklarını sürdüren G.Saray'da Teknik direktör Feldkamp, 1 saat süren antrenman öncesinde, futbolcularıyla saha ortasında toplantı yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Antrenmanda futbolcular önce iki gruba ayrılırken, bir grup top kapma, diğer grup ise kenarlardan yapılan ortalarda gol çalışması yaptı. Bu çalışma sırasında Lincoln'ün tek başına idman yapması ve kaleci Aykut'a şut atması dikkat çekti.

Antrenmanın son bölümünde, yarı sahada çift kale maç oynandı. Lincoln, idmanda artistik hareket ve paslarıyla göz doldururken, taraftarlardan alkış aldı. Bu arada Lincoln, çalışma sonrasında oynadığı Beşiktaşlı minik bir taraftarı, Galatasaraylı yapmaya çalıştı. Antrenmana, ayak parmağında ezilme bulunan Ümit katılmadı.

Bu futbolcunun MR'ının çekildiği ve durumunun yarın kesinlik kazanacağı açıklandı. Çalışmada, sakatlıkları süren Hasan, Ayhan, Sabri ve Okan'ın yanı sıra milli takımdan dönen Servet, Arda, Mehmet Topal, Uğur ile Linderoth da yer almadı. Galatasaray, Ankaraspor maçının hazırlıklarını yarın basına kapalı yapacağı idman ile sürdürecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious