Feldkamp'a 'İstifa edecek misiniz?' soruldu

Feldkamp'a 'İstifa edecek misiniz?' soruldu.15087
  • Giriş : 24.02.2008 / 22:17:00

Galatasaray'ın Alman teknik adamı Feldkamp, mağlup oldukları Kasımpaşaspor maçı sonrası yine ilginç açıklamalarda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alman teknik adam, Leverkusen hezimetinin ardından alınan Kasımpaşa yenilgisi sonrası gündeme gelen istifa sorusuna, "Böyle mağlubiyetleri hazmedemezseniz başarılı olamazsınız" yanıtını verdi.

Feldkamp, "İstifayı düşünseydim, bir galibiyet sonrası ederdim. Kazanarak bırakmak daha iyidir" diye konuştu.

Tecrübeli teknik adam, Kasımpaşaspor karşısında alınan şok yenilgide oyuncuların da kendisinin de suçlu olduğunu belirterek, kadro rotasyonu konusunda "Leverkusen maçında bazı oyuncularımızın çok yıpranmış ve dinlenmeye ihtiyacı olduğunu gördük. Volkan ve Mehmet Topal gibi dinlenme fırsatı bulan oyuncular da yüzde yüz hazır değildi. Daha taze ve diri oyuncularla oynadık. Ancak istediğimizi sahaya yansıtamadık." diye açıkladı.

Kalli, kadro seçimi konusunda sürekli eleştiri alması konusunda ise, "Bizi kritize edenler işlerini yapıyorlar ve ben de bunu kabullenmek zorundayım" açıklamasını yaptı.

BIÇAĞI SAPLAYAMADIK!

Karl-Heinz Feldkamp, Kasımpaşaspor karşılaşması sonrası açıklamalarını kazanmaları durumunda yakalayacakları avantaja ilginç bir benzetme yaparak tamamladı.

Alman teknik adam, "Bugün kazansaydık zaten bıçak sırtında olan Fenerbahçe'ye bıçağı köküne kadar saplayacaktık" ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious