Feldkamp'ın istediği oldu

Feldkamp'ın istediği oldu.11050
  • Giriş : 28.12.2007 / 16:20:00

Galatasaray kaleci transferinde son noktayı koyuyor. Futbol A.Ş. Genel Menaceri Adnan Sezgin, Manchester City'nin İsveçli kalecisi Isaksson'un transferini gerçekleştirmek üzere İngiltere'ye gitti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bu sezon en çok transfer yapan kulüp olan Galatasaray, devre arası transfer döneminde de hızlı davranıyor. Sarı-kırmızılılar, Ankaragücülü stoper Emre'den sonra kaleye takviye yapma amacında.

Galatasaray adına uzun süredir, Isaksson ve kulübü Manchester City ile görüşmeleri sürdüren Adnan Sezgin, transferde mutlu sona yaklaşınca son noktayı koymak için İngiltere'ye gitti. İsveç Milli Takımı'nın da kalesini koruyan Isaksson, İngiliz kulübünde sürekli oynayamadığı için Galatasaray'ı tercih ediyor. 26 yaşında ve 1.99 boyundaki dev kaleci geçen sezon Manchester City'nin 18 maçında forma giydi.

FELDKAMP İSTEDİ

Isaksson'un transferi Galatasaray'da yeni tartışmaları da beraberinde getirdi.

Sarı-kırmızılı yöneticilerin büyük çoğunluğu, kaleci Orkun'un ligin en az gol yiyen kalecisi olduğu için yerine yabancı bir oyuncuya para harcanmasına karşı çıkıyor. Ancak Asbaşkan Adnan Polat'ın, teknik direktör Feldkamp'ın "Orkun ile büyük maçlarda rahat edemiyorum" görüşüne dayanarak bu transfer için Adnan Sezgin'e yetki verdiği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious