Feldkamp'tan Bouzid'e onay çıkmadı

Feldkamp'tan Bouzid'e onay çıkmadı.10492
  • Giriş : 04.01.2008 / 09:13:00

İsmael Bouzid'i bekleneni veremediği için Ankaragücü'ne kiralamak isteyen sarı - kırmızılı yönetimin bu hamlesi, Feldkamp'ın vetosuyla karşılaştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sarı - kırmızılı Futbol şubesinin devre arasında transfer edilen genç stoper Emre Güngör'e karşılık Bouzid'i sezon sonun kadar Başkent ekibine kiralık gönderme düşüncesine karşı çıkan Alman hocanın, "Emre Güngör iyi bir transfer fakat özellikle Song'un Afrika Kupası yüzünden takımdan uzak kaldığı süre boyunca Bouzid'e ihtiyacım olacak" dediği öğrenildi.

Gitmezse ödeme yapılacak

Sarı - kırmızılı yöneticiler tarafından ikna edilmeye çalışılan Kalli'nin, Cezayirli savunma oyuncusunun kadroda tutulması konusunda ısrarcı olduğu kaydedildi.

Feldkamp'ın bu tavrı, Emre'nin transferi sırasında Ankaragücü ile Bouzid'in kiralanması için anlaşmaya varan yöneticileri köşeye sıkıştırdı. İsmael Bouzid'in gönderilmemesi halinde Galatasaray'ın, Başkent ekibine ekstra ödeme yapacağı vurgulandı.

Bu arada teknik patron Feldkamp'ın isteğiyle transfer edilen Bouzid'in, Ankaragücü ile yapılan anlaşmaya rağmen sezonun ikinci yarısı hazırlıkları için Florya Metin Oktay Tesisleri'ne gelerek çalışmalara başlaması da dikkat çekti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious