Feldkamp'tan iki kurban!

Feldkamp'tan iki kurban!.12807
  • Giriş : 22.12.2007 / 15:51:00

Kalli, devre arası gönderilecek oyuncularını bildiren raporunu yönetime iletti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, hasta yatağından gönderilecek oyuncularını bildiren raporunu yönetime iletti. 74 yaşındaki Alman teknik adamın, takımına devre arasında iki yeni yabancı oyuncunun transfer edilmesi koşuluyla, verim alamadığı iki yabancısı Marcelo Carrusca ve başından beri destekçisi olduğu Bouizid'in gönderilmesine onay verdiği bildirildi.

Devre arasında, öncelikle en çok ihtiyaç duyduğu bölge olan stoper mevkiine kaliteli bir oyuncunun alınmasını isteyen Feldkamp'ın, yönetimin ısrarla göndermek istediği Bouzid'in, bu transferin gerçekleştirilmesi koşuluyla gönderilmesine onay verdi.

İkinci transferini ise sezon başından beri faydalanamadığı Carrusca'nın yerine iyi bir golcü oyuncu alarak gerçekleştirmek isteyen Alman hocanın, yönetimden santrfor istediği kaydedildi. Alman hocanın istekleri doğrultusunda araştırmalara başlayan sarı - kırmızılı yönetimin, ocak ayı sonuna kadar gerekli bütçeyi sağlayarak iki transferi de gerçekleştirmeye çalışacakları öğrenildi.

Futboldan sorumlu yönetici Haldun Üstünel de devre arasında takımı güçlendireceklerini söyledi. Üstünel, "Şubat ayına kadar teknik kadromuzun da verdiği rapor doğrultusunda eksik bölgelere oyuncu transferi yapacağız. Bu takviyeler tabii ki bütçemizin elverdiği şartlarda oluşacak. Sakat oyuncularımızın da geri dönmesiyle birlikte ikinci yarıda daha güçlü bir Galatasaray izleyeceğiz" diye konuştu.

Ümit Karan belirsiz

Galatasaray, yarınki Gençlerbirliği Oftaş maçı için hazırlıklarına dün akşam Florya'da yaptığı antrenmanla devam etti. Çalışmaya, izin alarak ülkelerine giden Lincoln, Linderoth ve Carrusca katılmadı. Sol dış yan adalesinde zorlanma bulunan Ümit Karan'ın dün MR'ı çekilirken kulüp doktoru Murat Çevik, golcü futbolcuyu maça yetiştirmeye çalıştıklarını, ancak yetişmeme ihtimalinin de bulunduğunu söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious