Feldkamp'tan Şaş'a özel ilgi

Feldkamp'tan Şaş'a özel ilgi.10188
  • Giriş : 04.07.2007 / 22:14:00

Feldkamp bugünkü idman sonrasında daha önce uyarılarda bulunduğu Hasan Şaş ile yaklaşık 20 dakika özel olarak görüştü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarını bugün yaptığı çift antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Karl Heinz Feldkamp yönetiminde, Florya Metin Oktay Tesisleri Derwall Antrenman Sahası'ndaki idmanda, sarı-kırmızılı futbolcular ısınma hareketlerinin ardından 3 takım halinde çift kale maç yaptı. Feldkamp, çift kale maç öncesinde oyuncularını sahada etrafına toplayarak yapılmasını istediği şeyleri anlattı.

Daha sonra yapılan çift kale maçta, oyuncularından sürekli topu ileriye doğru oynamalarını isteyen Alman çalıştırıcı, zaman zaman oyunu durdurarak uyarılarda bulundu. Tecrübeli çalıştırıcı, bir pozisyonda taç atışını kendisi atarak gösterince, idmanı izlemeye gelen çok sayıda taraftarın alkışını da aldı. Feldkamp ayrıca, antrenman öncesinde, hafif sakatlığı nedeniyle maçta yer almayan Lincoln ile bir süre konuştu. Koşuda yer alan Song, çift kale maça katılmayarak, dışarıda bekledi. Antrenmana, sakatlığı bulunan Uğur, Aydın ve Carrusca katılmadı.

3 FUTBOLCU GOL ATTI

 Çift kale maçta futbolcular bir hayli hırslı ve istekli görünürken, goller Necati, Okan ve Linderoth'dan geldi. Linderoth, attığı golün yanı sıra çalışkanlığı ve gole dönük isabetli paslarıyla dikkat çekti.

HASAN ŞAŞ İLE KONUŞTU

Feldkamp, idmanda kötü bir performans gösteren Hasan Şaş ile antrenman sonrasında görüştü. Antrenör Ahmet Akcan'ın tercümanlık yaptığı görüşmede, Feldkamp'ın tecrübeli futbolculara uyarılarda bulunması dikkat çekti.

KOMBİNELERE DAVET

Galatasaraylı futbolcular, antrenman öncesinde taraftarları, yakında çıkacak kombine biletleri almaya davet etti. Galatasaraylı futbolcular, tesislerin çıkışındaki merdivende Galatasaray Dergisi ve Galatasaray TV'ye poz verdi. Futbolcular, taraftarlara ''Kombine biletleri alın'' çağrısında bulundu. Futbolcular, yorucu geçen antrenman sonunda da birbirleriyle şakalaştı. Sarı-kırmızılılar, yeni sezon hazırlıklarını yarın ve Cuma günü yapacakları çift antrenmanla sürdürecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious