Fener, Daum'u kaldıramadı

Fener, Daum'u kaldıramadı.18635
  • Giriş : 03.07.2009 / 15:51:00
  • Güncelleme : 03.07.2009 / 20:05:23

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarını bu sabah yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Daum çift kale maçta sık sık futbolcularına uyarılarda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Teknik direktör Christoph Daum yönetiminde Samandıra Kamp Merkezi'nde gerçekleştirilen ve 1,5 saat süren antrenmanda sarı-lacivertliler ısınmanın ardından koordinasyon ve pas çalışmaları yapıp hücum organizasyonlarının ağırlıkla üzerinde durulduğu çift kale maç yaptı.

Teknik direktör Daum çift kale maçta sık sık futbolcularına uyarılarda bulundu.

Alman çalıştırıcının antrenmanın başında yaptığı toplantıda futbolcularına, uygulanan yoğun program nedeniyle yorgun olabileceklerini ifade ederek, ''Benim de kollarım bacaklarım ağrıyor. Bugün de size güzel bir çalışma programı hazırladım'' dediği öğrenildi.

Teknik direktör Christoph Daum antrenman başladıktan bir süre sonra basın mensuplarının yanına gelerek, gazetecilerle bir süre sohbet etti. Basın mensuplarıyla tek tek tokalaşan Alman çalıştırıcı, hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra tekrar çalışmaya döndü.

Bu arada, Fenerbahçe Sportif Direktörü Aykut Kocaman da yardımcısı Hasan Çetinkaya ile beraber basın mensuplarının antrenmanı takip ettiği bölüme gelerek gazetecilerle sohbet etti.

-GENÇ ALPER'E DOĞUM GÜNÜ KUPASI-

Fenerbahçe altyapısından gelerek (A) takımla sezon başı hazırlık çalışmalarında yer alan kaleci Alper Piliç'e de dün Deniz Barış'a olduğu gibi doğum günü kupası verildi.

Antrenmanın başında Daum'un yaptığı toplantının ardından ortaya alınan, 18 yaşını kutlayan Alper'i önce takım arkadaşları alkışladı. Alper'e önce yaşı genç olduğu için minyatür bir kupa verilirken, ardından ''Yaşın genç ama sende büyük kupaya layıksın'' denilerek dün Deniz'e verilen kupanın bir benzeri hediye edildi.

-KAN ÖRNEKLERİ ALINDI-

Teknik heyet ve futbolcuların, 5 Temmuz Pazar günü yapılacak sağlık kontrolleri öncesi kan örnekleri alındı.

Acıbadem Sağlık Grubu'ndan gelen sağlık ekibi, saat 08.00'den itibaren Samandıra'da futbolcuların ve teknik ekibin kan örneklerini alarak, sağlık kontrolü için hazırlık yaptı.

Öte yandan pazar günü yapılacak sağlık kontrolünde basın mensuplarının sadece efor testi sırasında görüntü almalarına izin verileceği açıklandı.

Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarını öğle saatlerinde ve akşam yapacağı çalışmalarla sürdürecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*