Fener, G.Saray'ın rekorunu kıracak mı?

Fener, G.Saray'ın rekorunu kıracak mı?.32680
  • Giriş : 25.10.2007 / 11:59:00

Büyük bir avantaj yakalayan Fener, G.Saray'ın puan rekorunu kırmak istiyor...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe, G.Saray'ın da puan rekorunu kırmak istiyor...Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde grubunda aldığı sonuçlar sonrası üst tur için büyük bir avantaj yakalayan Fenerbahçe, G.Saray'ın da puan rekorunu kırmak istiyor...

Devler Ligi'nde 3 maçta 5 puan toplayan sarı - lacivertliler, Galatasaray'ın 10 puanlık rekorunu bu kez aşmak istiyor

Bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde iyi bir başlangıç yapan ve üç maçta 5 puan ile grup ikinciliğinde ilerleyen Fenerbahçe, hem bir üst gruba çıkmayı, hem de bunu başarırken Türk takımlarının puan rekorunu kırmayı hedefliyor.

Bundan önce Türkiye'den sadece Galatasaray'ın 10 puan ile çıktığı bir üst tura 11 puan ile yükselip, sarı-kırmızılıların rekorunu kırmayı hedefleyen sarı - lacivertliler, böylece Şampiyonlar Ligi tarihine geçen sıfır puan acemiliğini de taraftarına unutturmak istiyor.

Grubunda Inter gibi bir devi yenerek tüm Avrupa'nın dikkatini üzerine çeken ve deplasmanda oynadığı iki maçta da CSKA ve PSV gibi ünlü takımlara yenilmeyerek puanları toplayan Fenerbahçe şimdi evinde oynayacağı maçlara gözünü dikti.

Bu karşılaşmalardan iki galibiyet alarak 11 puan ile bir üst tura çıkmayı amaçlayan sarı - lacivertlilerde, Zico temkinli davransa da, yönetimde içten içe kırılması muhtemel bu puan rekoru şimdiden konuşulmaya başlandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious