Fener, Kezman'ı seviyor

Fener, Kezman'ı seviyor.9563
  • Giriş : 30.09.2007 / 11:38:00

Ankaragücü maçında oyundan alınmasına kızıp stattan ayrılan Kezman'ın bu hareketi, yaşadığı strese bağlandı ve ceza bir yana, kendisine destek verildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Oyundan alınmasına kızıp stattan ayrılan Sırp oyuncunun bu hareketi, yaşadığı strese bağlandı ve ceza bir yana, kendisine destek verildi

‘Ballı izin verdi’
Ankaragücü maçının 75. dakikasında oyundan alınınca, kulübeye uğramadan soyunma odasına giden ve duşunu alıp, stattan ayrılan Kezman’ın bu hareketi yaşadığı strese bağlanırken, stattan ayrılmadan idari menacer Volkan Ballı’dan izin aldığı açıklaması yapıldı.

Teknik direktör Zico da, yönetim de, takım arkadaşları da Sırp oyuncuya sahip çıktı. Başkanvekili Nihat Özdemir, “Kezman’ın derdi gol atamaması. Bu tip oyunculara sabır göstermek doğru olur. Özellikle Devler Ligi’nde bizim için önemli bir silah. En kısa zamanda şanssızlığını kıracağına inanıyoruz” açıklamasında bulundu.

‘Bizim için önemli’
Maç sonrası basın toplantısında oyuncusuna sahip çıkan teknik direktör Zico’nun da dün kendisiyle bir görüşme yapıp, moral verdiği öğrenildi. Brezilyalı hocanın, “Senin kaliteni biliyoruz. Rahat ol. Baskıları kafana takma. En kısa zamanda toparlanacağına inanıyoruz. CSKA maçında da bu takıma çok lazımsın” dediği belirlendi.

Kezman’ın iyi bir futbolcu olduğunu vurgulayan Zico, “Salı günkü CSKA maçında şanssızlığını yeneceğine eminim. Şampiyonlar Ligi’nde gücümüze güç katacaktır” derken, Kezman’ın kendini toparlaması için kulüpte adeta seferberlik ilan edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious