Fener 3.şampiyonluğu istiyor

Fener 3.şampiyonluğu istiyor.15461
  • Giriş : 26.05.2009 / 21:09:00

Fenerbahçe Ülker Şube Direktörü Nedim Karakaş, son iki yılın şampiyonu olarak, Beko Basketbol Ligi'nde bu yıl da şampiyonluğu kazanmak istediklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Karakaş, Fenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, kendileri gibi şampiyonluk hedefleyen, yarı finaldeki rakipleri Türk Telekom'un da yatırımlarının karşılığını almak isteyeceğini belirterek, "Son iki yılın şampiyonu olarak hedefimiz, şampiyonluk kupasını 3. kez müzemize getirmek. Bu amaç doğrultusunda, sezon boyunca yaptığımız müsabakalarla bugünlere hazırlandık" dedi.

Türk Telekom karşısında işlerinin zor olacağını bildiklerini ifade eden Karakaş, görüşlerini şöyle açıkladı:

"Yaptıkları yatırımın karşılığını almak için bizi saf dışı bırakmaya çalışacaklar, ama her şeye rağmen, ben takımımızın bu seriden galip çıkarak, finale yükseleceğini ve şampiyonluk kupasını müzemize getireceğine inanıyorum. Play-off'lar süresince tek korkum, oyuncularımızın zaman zaman maçlarda yaşadığı konsantrasyon eksikliği. Hiçbir sporcumuzun play-off serisinde böyle düşünmeyeceğini ümit ediyorum. Çünkü rakiplerimiz güçlü ve en ufak hatayı affetmeyecek takımlar."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*