Fener aşkı izdiham oluşturdu!

  • Giriş : 12.05.2007 / 00:00:00

Fenerbahçeli futbolcuların taraftarla buluşmasında izdiham yaşandı .

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Turkcell Süper Lig'te Trabzonspor ile yapacakları karşılaşma için İzmir'e gelen Fenerbahçeli futbolculardan bazılarının taraftarlarla buluşmasında izdiham yaşandı.

Fenerbahçe'nin Atatürk Stadı'nda yapacağı Trabzonspor maçının son taktik çalışmasına, müsabakada forma giyemeyecek oyunculardan Kezman, Aurelio, Selçuk ve Rüştü katılmadı.

Bu futbolcuların, Forum Bornova'daki Fenerium Mağazasına geleceğinin duyurulması üzerine taraftarlar mağaza önünde toplandı. Oyuncuların saat 21.00 sıralarında mağazaya gelmesi sırasında taraftarlar, büyük sevgi gösterisinde bulundu.

Mağazada forma imzalamaya başlayan futbolcular, kalabalığın stanta yüklenmesi nedeniyle, bu etkinliği sürdüremediler. Mağazanın dışına çıkarılan futbolcular, yaklaşık 20 dakika sonra yeniden mağazaya alındı. Ancak taraftarlar, mağazanın kapısında izdihama neden oldular, özel güvenlik görevlileri kalabalığı engellemek için yoğun çaba gösterdi.

İzdiham sırasında mağazanın kapıları zarar gördü, masalar kırıldı. Bir süre daha mağaza içinde kalan futbolcular, yangın çıkışından dışarı alınarak, otele götürüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious