Fener çuvalla para teklif etmiş

Fener çuvalla para teklif etmiş.12718
  • Giriş : 05.11.2008 / 11:29:00

Fenerbahçe bir dönem Fatih Terim'e göz dikmiş. Evinin kapısına kadar çuvalla parayla gidilmiş.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Galatasaray'ın eski yöneticisi Fatih Gökşen maraton.com.tr'de Burak Özkaya imzalı çıkan röportajda Fatih Terim'le ilgili bir anısını anlattı.

Gökşen, Fenerbahçe'nin Fatih Terim'i transfer etmek için çuvalla parayı gözden çıkardığını iddia etti.

GALATASARAY O PARAYI VERSEYDİ EMRE FENER'E GİTMEZDİ

'Emre'nin genç yaşta yurt dışına gitmesi ve uzun yıllar yurt dışında oynaması Emre'nin manevi duygularındansa profesyonel duygularının daha ağır bastığını görüyoruz ve manevi duygularının daha az olduğunu görüyoruz. Bunu da Türk insanı yadırgıyor. Emre'nin Fenerbahçe'ye gelmesini ben gayet doğal karşılıyorum. Düşüne biliyor musunuz size birisi 500 lira veriyor sen benim arkadaşımsın, dostumsun gel benim yanımda çalış diyor ama sen o kadar yetenekli birisin ki arkadaşın olmayan bir insan sana üç milyon lira veriyor e sende aileni kendi menfaatlerini düşüneceksin.

DERBİDE VARINI YOĞUNU ORTAYA KOYAR

Bir yere kadar Galatasaray aşkı forma aşkı tribün aşkı bir yerden sonra olmuyor bu. Galatasaray Emre'ye o paraları veremezdi verebilseydi zaten Emre, Galatasaray'a gelirdi. Bence Emre şu an Fenerbahçeli maziyi unuttu o açıdan bu maça çıkacaksa varını yoğunu koyacaktır her şeyiyle Fenerbahçeli olduğunu gösterecektir. Aynı şey Kewell içinde geçerli eğer Kewell'a İngiltere'den bir kulüp 2 milyon verseydi Kewell Galatasaray'a gelir miydi? Gelmezdi ne işi var burada? Bunların hepsi profesyonellik o yüzden Emre'ye de kimsenin kızmaması lazım.

AMA BAZILARI İÇİN Galatasaray HEP ÖNCELİKTİ

Ama bazı futbolcular vardır onlar için her zaman Galatasaray öncelik olmuştur Hakan Şükür, Bülent Korkmaz, Arif Erdem ben kendi yaptığım sözleşmelerden hatırlıyorum çoğu zaman boş mukaveleye imza atmışlardır bu isimler. Fatih Terim'in de önceliği hep Galatasaray olmuştur.

FENER ÇUVALLA PARA VERDİ AMA...

Bir anımı anlatayım size ben Galatasaray'da kürek takımının başındayken Fatih hocaya ziyarete gitmiştim Fenerbahçeli idareciler bavulla para getirmişlerdi transfer etmek için Fatih hocayı. Fatih Terim bazı şeyleri para ile değiştirmemiştir her zaman Galatasaraylılığını korumuştur.'

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*