Fener gündüz de ışıl ışıl

  • Giriş : 02.04.2007 / 00:00:00

Lider Kanarya, Kadıköy'de dört yıl sonra çıktıkları gündüz maçında soğuk terler döktü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Wederson'un attığı tartışmalı penaltı golüyle yenik duruma düşen Fenerbahçe, süper sambacısı Alex'le eşitliği sağladı, Tuncay'la da 3 puanı kaptı

Lige verilen aralardan sonra hep bir bocalama dönemi geçiren Fenerbahçe dün de karşılaşmaya sıkıntılı başladı. 21. dakikada tartışmaya açık penaltı pozisyonu gerçekleşti. Sağdan Özer'in ortasında savunmanın arkasında ceza alanı içinde topla buluşan Bilal, Lugano'nun arkadan müdahelesiyle yerde kalınca hakem Yunus Yıldırım penaltı noktasını gösterdi. Penaltı atışını kullanan Wederson, topu filelere göndererek takımını 1-0 öne geçirdi.

İŞTE SAMBACI

45. dakikada Ümit'in ortasında ceza alanı içinde ön direkte Alex, topuğuyla güzel bir vuruş yaparak topu direğin dibinden filelere gönderdi: 1-1. 73'te Alex'in soldan kullandığı korner atışında, ceza alanı içinde Tuncay kafayla topu filelere göndererek F.Bahçe’yi 2-1 öne geçirdi. 76'da ceza alanına giren Jaba'nın vuruşunda top yandan auta çıktı. 87'de Serdar, Özer'in vuruşunda gole izin vermedi ve F.Bahçe 3 puanı alarak zirve yarışında önemli bir engeli daha aştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious