Fener kalesine 4 aday

Fener kalesine 4 aday.7385
  • Giriş : 17.01.2007 / 00:00:00

Zico istedi. Fenerbahçe yerli kaleci avına çıktı. Listede Ankaragücü'nden Serkan, Ankarasporlu Hakan, Malatyasporlu Bora ve Karşıyaka'ya giden eski Fenerbahçe kalecisi Recep var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

En şanslı aday Hakan Arıkan

Ankaraspor'un genç file bekçisi, Sarı-Lacivertliler'in listesindeki ilk isim.Başkent kulubüyle yapılan görüşmeler olumlu geçiyor. Ankaragücü'nden Serkan Kırıntılı,Malatyasporlu Borave Karşıyaka'da kiralık oynayan Recep ise diğer adaylar.

Hemen Melih Gökçek'le temasa geçildi
Rüştü'nün sakatlanmasından sonra Fenerbahçe'de yaşanan kaleci sıkıntısı, ikinci yarıdaki yarış öncesi Teknik Direktör Zico'nun gözünü korkuttu. Elinde sadece Volkan ve Serdar'ın kaldığını söyleyen ve Başkan Aziz Yıldırım'la bir görüşme yapan Zico mutlaka kaleye yerli bir takviye yapılmasını istedi. Harekete geçen F.Bahçe Yönetimi, Ankaraspor'lu Hakan Arıkan için Başkent kulübünün Onursal Başkanı Melih Gökçek'in kap ı s ı n ı çaldı.

Hakan olmazsa hedef Serkan Kırıntılı
Hasta Fenerbahçeli olan Melih Gökçek'in Hakan Arıkan için Sarı-Lacivertli yönetime olumlu yanıt verdiği belirlendi. Ancak bonservis konusundaki pazarlığın sürdüğü belirlendi. F.Bahçe, Hakan Arıkan'ı transfer edemezse A.Gücü'nden Serkan Kırıntılı'yı renklerine bağlamaya çalışacak. Sarı-Lacivertliler'de Malatyasporlu Bora ve Karşıyaka'da kiralık oynayan Recep de listedeki diğer isimler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious