Fener Nihat'ın peşinde

Fener Nihat'ın peşinde.12241
  • Giriş : 31.05.2008 / 10:45:00

Başkan Aziz Yıldırım, Forbes Dergisi’ndeki açıklamasında transfere müthiş bir rakam açıkladı; tamı tamına 50 milyon euro.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Buna bir de, gidecek futbolculardan gelecek paralar eklenecek. Başkan Yıldırım bu parayı Fenerbahçe’yi “dünya kulübü” yapmak için harcamaya başladı bile.

Bir bölümünü Emre için verdi. Dedik ya meblağ büyük. Şimdi sıra ikinci bombada. Yalnız bu iki bombadan önce gidecekler de var. Mehmet Aurelio, Kezman ve Appiah. Aurelio, Fenerbahçe’nin ortadaki maestrosu.

Valencia peşini bir türlü bırakmadı. Menajeri de araya girince Valencia işi oldu. Diğeri ise Kezman, geldiği günden beri istikrarlı bir performans sergileyemedi.

En sonunda da “Zenit’te top koşturan Fatih Tekke ile takas olabilirim” diyerek gitmek istediğinin sinyallerini vermişti. Appiah ise Fener’e çok şeyler verdi. Ancak sakatlığı nedeniyle aylarca takımdan uzak kaldı.

Gitti, “dönebilir” dendi, onun da işi bitirildi. Şimdi gelelim, bomba transferlere. Biri Nihat, diğeri ise Fatih Tekke. Beşiktaş’ın eski futbolcusu Nihat, Villarreal’i attğı gollerle uçuruyor. Fenerbahçeli yöneticiler İspanyol kulübüyle masaya oturdu.

Yüksek bonservis bedeli için uzlaşma arayışları sürüyor. Fatih ise Trabzon’un gözbebeğiydi. Ne olduysa bir anda Rus takımı Zenit’e gitti. Burada, zaman zaman forma şansı bulamamaktan yakındı. Başkan Yıldırım bu futbolcunun da transferini büyük ölçüde bitirdi.

AKŞAM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious