Fener Ronaldo'dan vazgeçti

Fener Ronaldo'dan vazgeçti.7504
  • Giriş : 19.06.2007 / 08:55:00

Brezilyalı golcünün Fenerbahçe'nin teklifine olumlu yanıt verdiği ancak son dönemlerde gece yaşamına olan düşkünlüğünün transferi engellediği öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Transfer çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren Fenerbahçe'nin bir süredir gündeminde bulunan Brezilyalı yıldız Ronaldo konusunda kararsız kaldığı öğrenildi.

İtalyan'ın Milan takımında forma giyen ünlü golcü ile sarı-lacivertli yöneticilerin geçtiğimiz günlerde bir görüşme yaptığı ve Ronaldo'nun Türkiye'ye gelmeye sıcak baktığı bildirildi.

Milan'ın geçtiğimiz sezon ortasında Real Madrid'ten transfer ettiği Brezilyalı yıldızın, ikinci İtalya macerasında da umduğunu bulamadığı ve takımdan ayrılmak istediği, bu yüzden Fenerbahçe'nin yaptığı teklife "Kulübümle anlaşın yeter. Fenerbahçe'de oynamaktan büyük mutluluk duyarım" dediği öğrenildi.

Bu gelişmelerin ardından Fenerbahçe yönetiminin, son dönemlerde form grafiğinde büyük iniş-çıkışlar yaşayan Ronaldo'nun özel yaşamı hakkında araştırmalara başladığı, gelen olumsuz raporlar yüzünden geri adım attığı bildirildi.

Brezilyalı yıldızın son dönemlerde özellikle gece yaşamına kendini fazla kaptırdığı, bunun da performansını olumsuz etkilediği bilgileri Fenerbahçe Yönetimi'ni kararsız bıraktı.

Konunun Teknik Direktör Zico'ya da bildirildiği, Ronaldo'nun transferinin risk olabileceğinin düşünüldüğü öğrenildi.

Bu yüzden forvet konusunda yeni arayışlara girişen Fenerbahçe'nin, Ronaldo defterini de tamamen kapamadığı, önümüzdeki günlerde sürpriz gelişmelerin yaşanabileceği bildirildi.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious