Fener taraftarına uyarı!

Fener taraftarına uyarı!.30983
  • Giriş : 18.07.2008 / 20:35:00
  • Güncelleme : 18.07.2008 / 20:41:12

Fenerbahçe, bazı taraftarları dolandırdığı öne sürülen bir şahıs nedeniyle uyarı açıklaması yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, İzmir'de yaşayan bir taraftarın kulübe yazılı olarak başvurarak, soyadı belirtilmeyen Onur isimli bir şahsın kulüp asbaşkanlarının adını kullanarak menfaat sağladığını belirttiği kaydedilerek, şu ifadelere yer verildi:

''Şahsın kendisini bir asbaşkanımızın asistanı olarak tanıttığı ve bu şekilde güvenlerini sağladığı, bazı taraftarlarımızdan maç bileti ve taraftar kartı temin edeceği vaadi ile menfaat sağladığı, fakat vaat ettiği bilet ile taraftar kartlarını hak sahiplerine ulaştırmadığını tarafımıza ifade edilmiştir. Öncelikle belirtmeliyiz ki, hiçbir asbaşkanımızın bu isimde bir asistanı bulunmamaktadır. Adı geçen şahsın kulübümüzde taraftar kart ya da bilet sağlama, bu konularda kulübümüze aracılık hizmetinde bulunma, yardımcı olma gibi bir görevi bulunmamaktadır. Keza adı geçen şahsın kulübümüzle başkaca herhangi bir idari ya da fiili ilişkisi de bulunmamaktadır.

Taraftarlarımız, bilet ve taraftar kart gibi konularda doğrudan kulübümüz ile ve yetkili personelle irtibata geçmeli, bu şekilde hareket eden aracılara itibar etmemelidir. Gerek bu olayla, gerekse benzeri olaylarla ilgili bilgi ve görgü sahibi olanlar, derhal kulübümüzle irtibata geçmeli ve gerektiğinde adli mercilere başvuru yapma konusunda da herhangi bir tereddütte olmamalıdır.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*